Aktualności

 • 8 listopada 2016

  Jakuba Wujka

  Uzyskanie pozwolenia na budowę

 • 21 października 2016

  Kamienica "Żelazko" powróci na Ogrodową

  Zapraszamy na relację:

 • 15 października 2016

  Targi Mieszkań I Domów

  Na targach po raz pierwszy zaprezentowaliśmy naszą premierę któą jest inwestycja Ogrodowa.

  Zapraszamy na relację:

 • 12 października 2016

  Gazeta Wyborcza o Ogrodowej

  Zainteresowanie nową inwestycją jest bardzo duże. Zapraszamy do przeczytania artykulu Gazety Wyborczej na temat Ogrodowej.

 • 19 sierpnia 2016

  Poznańska 3

  Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie

 • 22 lipca 2016

  Poznańska 3 z II miejscem w kategorii "Najlepsza lokalizacja w Poznaniu"

  Nasza inwestycja przy ul. Poznańskiej 3 otrzymała II miejsce w kategorii "Najlepsza lokalizacja w Poznaniu" w prestiżowym konkursie portalu RynekPierwotny.pl. Spośród 1900 inwestycji i prawie 114000 głosów wyróżniono nasz nowoczesny budynek w pożądanej dzielnicy Jeżyce, co potwierdza Państwa zainteresowanie tą ofertą. Dziękujemy!

 • 27 czerwca 2016

  Na Wujka porządków ciąg dalszy

  …zniknęły kolejne budynki z terenu budowy, ukazując wielką przestrzeń pod inwestycję. Obecnie trwają końcowe prace porządkowe wraz z wyrównaniem terenu i zabezpieczeniu go ogrodzeniem. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zmiany.   

 • 15 czerwca 2016

  Postęp prac na Poznańskiej 1

  Poznańska 1 dogoniła już Poznańską 3. Posiada wszystkie kondygnacje, dzięki czemu mogliśmy zakończyć stan surowy otwarty budynku. Wewnątrz zostały zakończone prace nad stropami sufitów i rozpoczęła się budowa ścianek działowych mieszkań. Już niebawem rozpoczniemy rozprowadzenie instalacji wewnętrznych. Teraz już tylko z górki! 

 • 2 czerwca 2016

  Poznańska 3 pięknieje

  Poznańska 3 wygląda przepięknie - cała w płytach elewacyjnych i elewacji tynkowanej, a na zewnątrz szykuje dla Państwa zielony skwer. Wewnątrz Państwa mieszkań trwają końcowe prace stanu deweloperskiego: zakładanie osprzętu elektrycznego, malowanie ścian. Każde z mieszkań ma już swoje drzwi, a na balkonach zakończyliśmy montaż balustrad. Na klatce schodowej kończymy układanie płytek - obecnie trwa położenie fug. W hali garażowej zakończono prace nad posadzką i zaczął się montaż windy samochodowej, do której przygotowywany jest wjazd.  

 • 30 maja 2016

  Poznańska 1 dogania Poznańską 3

  Jesteśmy już na etapie stanu surowego, otwartego do stropu poziomu +3. W środku pojawiły się już ściany konstrukcyjne, osłonowe i nośne murowane. Młodsza z sióstr ma już swoje przyłącza wody i kanalizacji.

 • 25 maja 2016

  Na Poznańskiej 3 stan surowy zamknięty

  Obecnie budynek na Poznańskiej 3 ma za sobą wszystkie prace stanu surowego zamkniętego, w tym tynki i wylewki. Zakończyliśmy już prace instalacyjno-elektryczne, teletechniczne, wodne i kanalizacyjne. Obecnie trwają prace wykończeniowe: szpachlowanie
  i szlifowanie lokali. W każdym z mieszkań montujemy rozdzielnice elektryczne, grzejniki, parapety wewnętrzne oraz drzwi wejściowe. 

  Klatki schodowe pomału wypełniają się płytkami, a w samym jej sercu zamontowano windę osobową. Z zewnątrz staje się coraz piękniejsza dzięki wentylowanym płytom elewacyjnym i elewacji tynkowej.

 • 31 maja 2016

  Przygotowania i porządki na Wujka

  Razem z wiosną ruszyły prace rozbiórkowo – porządkowe na terenie pod inwestycję na ul. Jakuba Wujka.

  Zapamiętajcie ten widok - to dopiero początek!