Partnerzy

 

Za sprzedaż mieszkań w inwestycji Jakuba Wujka odpowiada całkowicie Celka&Frąckowiak Real Estate. Jest to dynamiczna firma, która od wielu lat obsługuje rynek nieruchomości na terenie całej Wielkopolski. Profesjonalizm, wysokie kompetencje i duże zaangażowanie pracowników dają gwarancję najlepszej obsługi klienta. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia biura sprzedaży w celu zapoznania się z projektem i dokonania zakupu.

Firma rozpoczęła działalność w 2006 roku. Od tego momentu odnosi liczne sukcesy, które przyczyniły się̨ do zbudowania rozpoznawalnej i dobrze kojarzonej marki w Poznaniu. Właściciele C&F mówią o swojej działalności w następujący sposób:

„Nieruchomości są naszą pasją. Dostrzegamy szerszy aspekt naszej pracy, który stanowią marzenia i plany Naszych Klientów. Przywiązujemy najwyższą wagę do moralności i uczciwości w biznesie. Wierzymy, że nasza firma jest wyjątkowa. A przez stałe dążenie do podnoszenia jakości naszych usług sprawiamy, że Nasi Klienci również to dostrzegają.”

 

www.cefra.pl

 

LITOBORSKI+MARCINIAK Biuro architektoniczne Sp. z o.o. tworzy zespół projektowy Piotr Litoborski i Piotr Marciniak wraz zespołem współpracowników.  Udziałem pracowni są liczne projekty, realizacje i prace konkursowe. Projektanci są autorami budynków które na trwałe wpisały się w przestrzeń Poznania m.in. zespół biurowo-administracyjny ENEA, budynki wielorodzinne przy ul. Kasprzaka i Morawskiego, zespół biurowy Malta Office Park, a także projekty i realizacje w innych miastach, w tym budynki biurowe w Budapeszcie, zespół mieszkaniowy w Warszawie, hotel w Łodzi, czy centrum handlowe w Gdyni.

 

www.litomar.pl

 

Biuro projektowe CDF Architekci istnieje na rynku usług projektowych od 1995 roku. Obecnie jest jedną z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych poznańskich pracowni architektonicznych. Świadczy profesjonalne usługi w zakresie opracowania pełnobranżowych projektów architektonicznych i urbanistycznych. Na bogaty dorobek projektowy firmy składają się wysokiej klasy budynki biurowe, hotele, obiekty przemysłowe, osiedla mieszkaniowe oraz wielofunkcyjne kompleksy komercyjne.

 

www.cdf.net.pl