2024

Poznańska / Wąska

Projekt: Litoborski+Marciniak

Odkryj z nami swoje nowe miejsce do życia.

O inwestycji

Kameralny budynek powstający u zbiegu ulic Poznańskiej i Wąskiej to funkcjonalnie zaprojektowane miejsca do życia z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach. 

Oferta mieszkań WKRÓTCE Zobacz

O projekcie

Naszym nadrzędnym celem podczas pracy nad tym projektem było stworzenie azylu w centrum miasta. To miejsce dla grona klientów ceniących ponad wszystko estetykę, wysoką jakość oraz nietuzinkową architekturę.

Architektura

“Budynek optycznie podzielony został na dwie części, o zróżnicowanej kolorystyce. Ciemniejsza z nich, łączy przylegające trakty i jednocześnie zamyka oś ulicy Poznańskiej. Widoczne, ukośne wykusze mają zdynamizować bryłę budynku, odwołując się do jeżyckich motywów architektonicznych.

Jaśniejsza część, uzupełniona o żywą, zieloną elewację widoczna będzie w perspektywie ulicy Żurawiej. To z kolei odpowiedź na wyzwania współczesności i potrzeby użytkowników przestrzeni.” /prof. Piotr Marciniak, współautor projektu/

Lokalizacja

„Wąskie grono przy Poznańskiej” to już czwarty projekt realizowany przez nas na Jeżycach. Naszym zdaniem, ze wszystkich poznańskich dzielnic, to one mają najwięcej stylu i uroku. 

Oferują to, co najlepsze w życiu w mieście – energię towarzyskich spotkań, sąsiedzkich wspólnot, niepodważalną urodę otoczenia, cały kalejdoskop sposobów spędzania wolnego czasu.

Jeżyce pociągają nas fascynującym połączeniem starego z nowym. Stare są tu piękne secesyjne domy i lokalne tradycje. Nowy jest styl życia mieszkańców – dynamiczny, kolorowy, rowerowy i bardzo przyjazny.

Inwestycja przy ul. Poznańskiej i Wąskiej to nasz kolejny łącznik między historią a współczesnością.

Odkryj unikalne
cechy tej inwestycji:

Mieszkania:

52

Metraże: 25-106m2

Wysokość: 265-298cm

Przeszklone loggie

Rowerownia

Wertykalna zieleń na elewacji

Lokale usługowe:

6

Metraże: 43-90m2

Masz jakieś pytania?

Chętnie na nie odpowiemy.

Kontakt Zobacz